Відгуки покупців
Доброго дня а якщо вмене діаметр 160 мм то можна покласти 180мм ? ..
Вчора зробив замовлення,сплатив,відправили зразу ж,посилка прийшла вже наступного дня,товаром дуже з..
Вчора зробив замовлення,сплатив,відправили зразу ж,посилка прийшла вже наступного дня,товаром дуже з..
Швидко відправили, якість нормальна, ціна приємлива...
Отличный магазин, всё быстро, оперативно и качественно. Рекомендую!..
Продавец отправил реально годный товар по низкой цене! Я заказывал данную вилку 13.02, пришла на сле..
Не самая качественна, но за такие деньги пойдет..
На перший погляд дуже якісний товар, коробочка, зєднувач, інструкція..все супер, надіюсь і в роботі ..
Купував на горнік, запресовується в раму. Хороша якість, хороша ціна. Підшипники обов'язково вскрити..
Замечательный багажник, легкий и прочный. Ставил на 26" горный велосипед, все стало как родное без з..
Заказывал кроме этих крыльев ещё две пары других, две подножки, фонарики. Замечательный магазин с по..
Хороше сідло. Спочатку здавалось не зручним як те, на заміну якому куплялось. Але проїхавши з кожним..














